Main Menu

W sezonie 2018/2019 do wyższej klasy rozgrywkowej awansują drużyny z dwóch pierwszych miejc! Walczymy do końca!

Najlepsze drużyny

Poz. Zespół / Drużyna M SD Pkt
1. Burza Borowa Wieś 12 +27 29
2. Tempo Paniówki 12 +25 29
3. Gwiazda Chudów 12 +23 29
4. Start Sierakowice 12 +12 26
5. Naprzód Żernica 12 +18 24
6. Gwarek Zabrze 12 +10 21
7. Młodość Rudno 12 +2 18
8. Zryw Radonia 12 +1 16

Nasz zespół w to sobotnie popołudnie zawitał na boisko lidera naszej A klasy Gwiazdy Chudów. Lider od początku sezonu prezentuje sie dobrze i jak pokazuje tabela do dzisiejszego meczu był zespołem nie pokonanym i nie zaznał żadnej porażki. Start do tego meczu przybył po zwycięstwie na trudnym terenie jakim było w poprzedniej kolejce boisko w Pławniowicach, i wiedzieliśmy że chcemy ten mecz wygrać, pokazać charakter i siłę naszego zespołu.

Wiemy że nasz zespół ma w sobie siłe i walke do ostatniej minuty - z meczu na mecz mimo iż nie zawsze wszystko nam wychodzi - jesteśmy silniejsi i bardziej zgrani. W poprzednim sezonie zespoł z Chudowa pokazał kto był na boisku lepszy ale nie wracajmy do tego co było tylko skupmy sie na dzisiejszym spotkaniu gdzie liczyło sie zwycięstwo dla naszego zespołu i które dawało na kontakt punktowy z liderem. Spotkanie owocowało wiele ciakawych akcji jak i jednego zespołu jaki drugiego czego efektem jest ciekawy wynik który idzie w świat jak się mówi. Na boisku rywala który postawił ciężkie warunki. Najważniejsze dla naszego zespoł było to że wywozimy z ciężkiego terenu 3 punkty które daja nam obiecujace miejsce do włączenia sie o walke o wyższe cele w tym sezonie. Wynikiem jaki kończy sie spotkanie to 3:2 dla Startu a bramki dla naszgo zespołu zdobywali:

 

1:0 - Marcin Wroński (Marcin wykonał rzut rożny z którym nie poradził sobie bramkarz gospodarzy zagarniając piłkę do bramki.)

2:0 - Jarek Piewko (kontratak po składnej akcji zespołu - Jarek wyprzedził obrońców i w trudnej sytuacji umieścił piłkę w bramce)

3:1 - Mariusz Schymczyk (jedna z licznych prób kontrataku w drugiej połowie. Mariusz doskonale wyszedł na wolną pozycję, wyprzedził obrońców i mocnym strzałem umieścił piłkę między słupkami. Dobrą asystą popisał się w tej akcji Janczarek.)

 

Serdecznie dziekujemy każdemu zawodnikowi za walkę i zostawienie serducha na boisku dzieki któremu pokazujemy że jesteśmy zespołem w każdych sytuacjach i walczymy o każdy skrawek murawy.

Do zobaczenia na kolejnym meczu - jedziemy po kolejne trzy punkty do Zabrza.

Brawo Start!!!!!!!!!

 

gwiazd start2

Sponsorzy & Partnerzy

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem